Webinář o příležitostech pro české firmy v západní Africe se zaměřením na Ghanu

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Akkře Robertem Hrubým o příležitostech pro české firmy v západní Africe se zaměřením na Ghanu. Webinář se bude konat v pondělí 30. listopadu 2020 od 14:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v západní Africe se zaměřením na Ghanu, který se bude konat v pondělí 30. listopadu 2020 od 14:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomický diplomat české ambasády v Akkře Robert Hrubý a zprostředkuje vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií Covid-19.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky přímo v místě. Zástupcem, jehož úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře