DERMACOL ROZŠÍŘIL SÍŤ SALONŮ NA PALESTINSKÝCH ÚZEMÍCH

Česká kosmetická společnost Dermacol je na palestinských územích již více než deset let známou a oblíbenou značkou, kterou zákaznice preferují a doporučují ji kosmetičky a dermatologové. Od letošního roku, díky Programu rozvojového partnerství pro soukromý sektor (Program B2B) České rozvojové agentury, pomáhá Dermacol palestinským ženám zahájit či rozšířit jejich podnikání.

Salón Dermacolu v Betlémě. Foto: Styčný úřad ČR v Ramalláhu

Dermacol úspěšně završil implementaci tohoto projektu na Západním břehu Jordánu v listopadu 2020. Vedoucí styčného úřadu ČR následně navštívil tři z deseti kosmetických salónů zahrnutých do tohoto programu.

ENTUZIASMUS PODNIKATELEK

Přímo na místě byl vidět entuziasmus palestinských podnikatelek, které oceňují široký sortiment produktů Dermacolu. Mohou tak svým klientkám nabídnout make-up, péči o pleť, barvy na vlasy, vlasové přípravky a další kosmetiku přesně podle jejich přání. Letos realizovaný projekt je tak velmi dobrým příkladem propagace českých výrobků na náročném trhu, kde je velká konkurence dalších značek. Dermacol díky tomuto B2B projektu může udržet a rozšířit svůj export na palestinská území i v současné náročné době, kdy důsledky pandemie nového koronaviru dopadají na všechny sektory včetně odvětví kosmetiky.

Pavel Bobek, ekonomický diplomat, Styčný úřad ČR v Ramalláhu

 

FOTOGALERIE

Salóny Dermacolu na Západním břehu Jordánu. Foto: Styčný úřad ČR v Ramalláhu

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět