Rakousko – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickou diplomatkou velvyslanectví České republiky ve Vídni Pavlínou Šrámkovou o příležitostech pro české firmy na rakouském trhu. Webinář se bude konat ve čtvrtek 3. prosince 2020 od 14:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Rakousku, který se bude konat ve čtvrtek 3. prosince 2020 od 14:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomická diplomatka české ambasády ve Vídni Pavlína Šrámková a zprostředkuje vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky přímo v místě. Zástupcem, jehož úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Registrace