Spojené království – webinář o změnách v souvislosti s Brexitem a příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo další webinář o změnách v souvislosti s Brexitem a příležitostech pro české firmy. Webinář se bude konat ve středu 9. prosince 2020 od 10:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ekonomická diplomatka české ambasády v Londýně Michaela Chrtová vám zprostředkuje nejaktuálnější  informace o tom, na co se české firmy musí připravit a jaká pravidla a podmínky obchodování budou platit po skončení přechodného období. Zároveň se dozvíte informace o obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuálním vývoji v souvislosti s pandemií.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento seminář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám v expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře