Srbsko – online individuální konzultace s ekonomickým diplomatem

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje on-line indviduální konzultace pro české firmy a podnikatele s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Bělehradu. Konzultace se konají ve středu 14. dubna 2021 od 9 – 12 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje ve středu 14. dubna 2021 od 9 do 12 hod SELČ on-line individuální konzultace s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Bělehradu Miroslavem Čančíkem.

On-line konzultace nabízejí zástupcům českých firem možnost individuálního on-line jednání s ekonomickým diplomatem v příslušné zemi, získání informací o aktuálních exportních příležitostech, podmínkách vstupu na trh anebo možnostech expanze obchodních či investičních aktivit.

On-line konzultaci je možné si rezervovat prostřednictvím odkazu níže, kde si můžete vybrat z nabízených volných časů. Po registraci obdržíte potvrzení registrace a následně odkaz na schůzku v Microsoft Teams, díky kterému se budete moci v konkrétní den a čas spojit s ekonomickým diplomatem. Délka konzultace je 30 minut.

Při rezervaci prosím nezapomeňte uvést název firmy, kterou zastupujete.

Vytvořit rezervaci

Kontaktní osoba: Zuzana Gamrotová (zuzana_gamrotova@mzv.cz).