SEMINÁŘ – PŘÍLEŽITOSTI PRO ČESKÉ FIRMY V INDII

Ilustrační foto: Shutterstock

Odbor ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR si Vás dovoluje pozvat na seminář o příležitostech pro české firmy v Indii. Akce se bude konat dne 22. 9. 2021 od 10:00 SELČ Zrcadlovém salónku Černínského paláce.

Na semináři vystoupí členové diplomatického sboru české ambasády v Dillí – pan velvyslanec Milan Hovorka, ekonomičtí diplomaté p. Milan Dostál a p. Jakub Jaroš. Členy ambasády doplní také ředitel regionální pobočky CzechTrade p. Ivan Kameník. Na téma duševního vlastnictví v Indii vystoupí p. Stefano Guardati z organizace EUROCHAMBRES. Z důvodu ztížených podmínek cestování v rámci pandemie se všichni vystupující připojí k semináři virtuálně.

Tematicky bude seminář zaměřen na konkrétní příležitosti pro české firmy v Indii, podmínky obchodování a také aktuální informace související s probíhající pandemii covid-19. Mezi nejperspektivnější obory v zemi patří civilní letecký průmysl, důlní, těžební a ropný průmysl, obranný průmysl a zdravotnictví.

Účast na semináři je podmíněná předchozí registrací na emailové adrese AkceOED@mzv.cz. Kapacita semináře je omezena.

Firmy se k semináři mohou připojit také online. V případě zájmu o online účast sdělte prosím tento požadavek při registraci.

Díky našim firmám o nás ví celý svět