SEMINÁŘ: PŘÍLEŽITOSTI PRO ČESKÉ FIRMY NA TRZÍCH JAPONSKA, TCHAJ-WANU A JIŽNÍ KOREJE

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou v Brně si Vás dovolují pozvat na seminář o aktuálních podnikatelských příležitostech na trzích Japonska, Tchaj-wanu a Jižní Koreje.

Foto: Shutterstock

Seminář proběhne ve dvou termínech, a to konkrétně v úterý 31. října 2023 od 10 hodin v Černínském paláci v Praze a o den později, tedy 1. listopadu 2023 od 11 hodin v sídle Regionální hospodářské komory v Brně (Výstaviště 569/3, Brno).

Trhy zmíněných zemí asijského regionu skýtají řadu exportních příležitostí pro české firmy a vyznačují se trvalým zájmem o inovace, nové produkty a vysokou náročností na kvalitu a spolehlivost. Příležitosti v podnikání budou v obou termínech prezentovat Ondřej Svoboda, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Tokiu a Kateřina Heinischová, ekonomická diplomatka z České ekonomické a kulturní kanceláře v Taipei. Online se připojí Jakub Kopecký, vedoucí obchodně-ekonomického úseku Velvyslanectví ČR v Soulu a Marie Leflerová, vědecká diplomatka z České ekonomické a kulturní kanceláře v Taipei.

Dozvíte se o aktuálních podmínkách vstupu na trhy východoasijského regionu, nejperspektivnějších sektorech, kultuře obchodního jednání či plánovaných projektech. Semináře zahájí Marek Svoboda, ředitel Odboru ekonomicko-vědecké diplomacie MZV ČR. Pro zájemce z řad firem budou probíhat také individuální konzultace s ekonomickými diplomaty.

Na seminář v Praze je nutná rezervace předem na emailové adrese AkceOED@mzv.cz. Na seminář v Brně se registrujte na e-mailové adrese martinkova@rhkbrno.cz.  

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro Japonsko, Tchaj-wan a Jižní Koreu.

Konkrétní sektorové příležitosti přibližuje publikace Mapa globálních oborových příležitostí 2023/2024 dostupná na mzv.publi.cz.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět