Webinář o příležitostech pro české firmy v Mexiku a Kolumbii

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Mexiku a Bogotě na téma obchodních příležitostí pro české firmy. Webinář se bude konat ve čtvrtek 28. ledna 2021 v 15:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Mexiku a Kolumbii, který se bude konat ve čtvrtek 28. ledna 2021 od 15:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomičtí diplomaté české ambasády v Mexiku a Bogotě, Zuzana Stiborová a Bohdan Malaniuk a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií Covid-19.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na zahraniční trhy.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře