Webinář o příležitostech pro české firmy v Libanonu a Jordánsku

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje webinář s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Bejrútu a Ammánu o obchodních příležitostech pro české firmy. Webinář se bude konat ve středu 5. května 2021 v 10:00 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Libanonu a Jordánsku, který se bude konat ve  středu 5. května 2021 v 10:00 hodin SELČ. 

Na webináři vystoupí diplomaté českých ambasád v Bejrútu – ekonomická diplomatka Lýdie Skolilová a zemědělský diplomat Petr Sochor a v Ammánu – ekonomická diplomatka Zuzana Benešová a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií covid-19.

Pandemie způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení. 

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře