Webinář Jihovýchodní Asie a Austrálie: obchodní příležitosti v politickém kontextu

Náměstek ministra zahraničních věcí ČR Martin Tlapa Vás zve na webinář Jihovýchodní Asie a Austrálie: obchodní příležitosti v politickém kontextu. Webinář se bude konat v úterý 18. května 2021 v 10:00 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Na webináři vystoupí náměstek ministra zahraniční Martin Tlapa společně s českými velvyslanci v Bangkoku a Canbeře Markem Libřickým a Tomášem Dubem, ekonomickým diplomatem v Hanoji Davidem Jarkulischem, hlavním ekonomem MZV Markem Pyszkem a obchodním ředitelem společnosti LINET pro export Petrem Foitem.

Cílem webináře je přiblížit českým podnikatelům aktuální situaci v regionu v politicko-ekonomickém kontextu s důrazem na regionální specifika, obchodní vztahy, regionální ekonomická uskupení a bariéry obchodu. Vystupující budou debatovat o nutnosti trvalé přítomnosti v regionu, jakožto klíči k úspěšnému působení na trzích Jihovýchodní Asie a Austrálie, ke kterému napomáhá program Projekty na podporu ekonomických aktivit – PROPEA. Praktické zkušenosti v regionu z firemního pohledu přinese zástupce firmy LINET.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře