Spojené království a BREXIT – online individuální konzultace s ekonomickou diplomatkou

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje on-line indviduální konzultace pro české firmy a podnikatele s ekonomickkou diplomatkou velvyslanectví České republiky v Londýně. Konzultace proběhnou v úterý 12. a ve středu 13. ledna 2021 mezi 14:00 – 17:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje v úterý 12. ledna a ve středu 13. ledna 2021 mezi 14:00 – 17:00 hod SEČ on-line individuální konzultace s ekonomickou diplomatkou velvyslanectví České republiky v Londýně Michaelou Chrtovou.

On-line konzultace nabízejí zástupcům českých firem možnost individuálního on-line jednání s ekonomickým diplomatem v dané zemi, získání informací o aktuálních exportních příležitostech, podmínkách vstupu na trh anebo možnostech expanze obchodních či investičních aktivit v příslušné zemi.

On-line konzultaci je možné si rezervovat prostřednictvím odkazu níže, kde si můžete vybrat z nabízených volných časů. Po registraci obdržíte potvrzení registrace a následně odkaz, díky kterému se budete moci v příslušný den a čas spojit s ekonomickým diplomatem. Délka konzultace je 30 minut.

Vytvořit rezervaci

Kontaktní osoba: Michaela Koletová (michaela_koletova@mzv.cz).