Podnikatelská mise do Austrálie a na Nový Zéland

 

Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR  zve firmy k účasti na podnikatelské misi doprovázející náměstka ministra zahraničních věcí pana Martina Tlapu během jeho pracovní návštěvy Nového Zélandu a Austrálie ve dnech 11. – 20. října 2019.

Program mise bude zaměřen především na následující obory a případně s nimi související služby:

  • ICT (smart řešení) – IT a komunikační služby zaměřující se na optimalizaci a efektivní využívání stávajících a nových zdrojů, snižování spotřeby energií, technologie „smart cities“, atd.,
  • strojírenství,
  • výroba zdravotnických potřeb a léků a doplňků stravy,
  • výzkum, vývoj a inovace, vč. umělé inteligence,
  • s ohledem na místní administrativou akcentované a podporované obory považujeme za perspektivní i obranný průmysl, odpadní průmysl, obnovitelné zdroje, zemědělské a potravinářské stroje, vodohospodářství a letecký průmysl.

Mise by měla nabídnout i prostor pro investice do Austrálie a na Nový Zéland.

Více informací najdete níže v přiložené pozvánce a přihlášce:

Pro přihlášení na misi je potřeba:

  1.  Vyplnit on-line registrační formulář s profilem firmy.
  2. Zaslat podepsanou a naskenovanou přihlášku na adresu lmartin@spcr.cz
  3. Do katalogu podnikatelské mise, který budeme připravovat v angličtině, prosíme o elektronické zaslání kvalitní fotografie účastníka v pasovém/vízovém formátu spolu s přihláškou.
  4. Pro společné představení Vaší společnosti na podnikatelských fórech zaslat vyplněný vzorový snímek prezentace (v angličtině).

Uzávěrka přihlášek na misi – vzhledem k očekávanému zájmu o účast a v zájmu kvalitní přípravy programu prosíme o Vaši registraci co nejdříve, nejpozději však do pondělí 9. září 2019 (do konce dne).

Kontaktní osoba pro zajištění mise: Lukáš Martin, tel.: +420 225 279 401, ev. +420 720 358 840, e-mail: lmartin@spcr.cz.

Díky našim firmám o nás ví celý svět