Teritoriální semináře na MSV Brno

Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Hospodářská komora ČR a Regionální hospodářská komora Brno vás při příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně zvou ve středu 9.října 2019 na teritoriální kulaté stoly pro exportéry do Japonska, Latinské Ameriky se zaměřením na Peru, Severní a Subsaharské Afriky, USA a Indie. Na akci vystoupí mimo jiné i viceprezident Hospodářské komory Bořivoj Minář, zvláštní zmocněnec pro vnější ekonomické vztahy, MZV ČR Tomáš Píša a ekonomičtí diplomaté z příslušných teritorií.

Cílem kulatých stolů je předat nejaktuálnější informace o exportních příležitostech, podnikatelském prostředí a specifikách trhů přímo od odborníků ve vybraných zemích. Součástí kulatých stolů bude diskuse s ekonomickými diplomaty České republiky.

Registrace je nutná na každý kulatý stůl zvlášť na e-mailové adrese: votavova@rhkbrno.cz

Dovolujeme si upozornit, že kapacita jednotlivých akcí je omezená.

Akce je zdarma a lze na ni vstoupit i bez vstupenky na veletrh. Občerstvení bude zajištěno. Na akci budou pořizovány fotografie a zúčastněné osoby svou účastí souhlasí s jejich zveřejněním organizátory.

Upozornění: Akce  je realizována v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Při příjezdu autem je na místě vybírán poplatek za parkování. Bezplatný pěší vstup do veletržního areálu bude pro registrované účastníky umožněn na základě jmenného seznamu přes recepci Kongresového centra (KC) v přízemí. Najdete nás ve druhé budově vpravo vedle KC – viz mapa ZDE

Více informací naleznete v pozvánce.

Pozvánka teritoriální kulaté stoly

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět