SKLÁŘSKÁ FIRMA LASVIT BODUJE NA ČÍNSKÉM TRHU

Umělecké osvětlení Plissé české sklářské firmy Lasvit, umístěné v hotelu Bellagio Shanghai, nedávno zazářilo v populárním čínském televizním seriálu „Nothing but Thirty“.

​Foto: Lasvit

​Bellagio Shanghai je druhým Bellagio hotelem na světě, po hotelu Bellagio v Las Vegas. Hotel si zakládá na perfektní fúzi tradice a moderny, a je modelem integrace starého s novým. Tuto vizi pomáhá hotelu dotvářet umělecké osvětlení Plissé od firmy Lasvit, jež zdobí lobby hotelu.

Plissé navrhl jeden z nejznámějších módních návrhářů, Maurizio Galante. Inspirován módou, návrhář zobrazuje měkkost látky prostřednictvím transparentního křišťálu a prezentuje unikátní krásu skla.

V lobby hotelu Bellagio Shanghai byla natáčena jedna ze scén nového populárního čínského seriálu „Nothing but Thirty“. Kromě hlavních postav seriálu zazářilo ve scéně také právě osvětlení Plissé, jež se stalo terčem obdivu hlavní mužské postavy seriálu.

NEJEN HOTELOVÁ LOBBY

Lasvit se nicméně v Číně nezaměřuje pouze na osvětlení hotelových lobby, ale nabízí široké portfolio uměleckého osvětlení jak pro komerční, tak soukromé prostory. Osvětlení Lasvit například zkrášluje luxusní residence One Park v oblasti Gubei města Šanghaj.

Jako nejluxusnější rezidenční projekt v Šanghaji nastavuje One Park svým luxusním a uměleckým designem vysokou laťku pro další obdobné projekty. Není proto divu, že se v One Park v současné době nachází více než dvacet kusů uměleckého osvětlení firmy Lasvit, které vyzařují bohaté kulturní a umělecké dědictví.

Veškerá díla jsou navržena s jedinečnou kreativitou a ručně vyráběna s pečlivým důrazem i na ten nejmenší detail. Oceňované návrhy, rozsáhlé inženýrské dovednosti a přísný výběr těch nejlepších materiálů pro osvětlení firmy Lasvit posouvají luxus projektu residencí One Park na samotný vrchol.

 

FOTOGALERIE

Foto: Lasvit

OSVĚTLENÍ V NANJING ULICI

Dalším příkladem úspěchu firmy Lasvit na čínském trhu může být také nedávno dokončený projekt osvětlení vlajkových výstavních prostor firmy Kohler v Nanjing ulici, jedné z nejprestižnějších lokalit v Šanghaji. Autorem návrhu je česká návrhářka Ivana Zuskinová, která inspiraci našla v tanci kapek při dopadu na povrch.

Kombinací svěžího designu a mnohaleté tradice ruční výroby skla vytváří firma Lasvit unikátní, luxusní umělecká osvětlení, která jsou v Číně, ale i mezi světovými architekty a interiérovými designery, špičkovou volbou.

Lukáš Svatek, ekonomický diplomat, Generální konzulát ČR v Šanghaji

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět