Český výrobce gastrotechniky otevírá pobočku na Tchaj-wanu

Rožnovská firma RETIGO, výrobce moderního vybavení pro profesionální kuchyně, zřizuje svou pobočku v Tchaj-peji. Firma zahájila přípravy pro vstup na tchajwanský trh již v minulých letech, nyní otevírá první showroom, a to i za podpory České ekonomické a kulturní kanceláře v Tchaj-peji.

Český výrobce letos v březnu zaujal na Taipei International Bakery Show 2021. Foto: ČEKK

RETIGO se řadí mezi špičkové výrobce parních konvektomatů určených do profesionálních kuchyní. Zákazníkům na Tchaj-wanu nabídne komplexní a koncepční řešení moderní gastronomie od vaření přes šokové zmrazování či zchlazování a následnou regeneraci, a to vše za dodržení přísných hygienických předpisů a norem.

Parní konvektomaty a další příslušenství bylo možné letos v březnu zhlédnout na Taipei International Bakery Show 2021, kde stánek firmy přilákal davy lidí. Slavnostního otevření se zúčastnil i vedoucí České ekonomické a kulturní kanceláře Patrick Rumlar. Další příležitostí vidět výrobky naživo bude Taipei International Food Show ve dnech 23. – 26. června 2021. Za návštěvu rozhodně stojí i nově otevřený showroom sídlící v tchajpejské čtvrti Tamsui.

Milan Horák, vedoucí obchodně-ekonomického úseku, Česká ekonomická a kulturní kancelář v Tchaj-peji

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět