USA – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickým diplomatem, zemědělským diplomatem a diplomatem pro spolupráci v oblasti vědy a výzkumu z české ambasády ve Washingtonu o příležitostech pro české firmy v USA. Webinář se bude konat v úterý 20. října 2020 od 15:00 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář ve spolupráci s velvyslanectvím České republiky ve Washingtonu, který se bude konat v úterý 20. října 2020 od 15:00 hodin SELČ. 

Webináře se zúčastní ekonomický diplomat Jiří Janíček, zemědělský diplomat Petr Ježek a vědecký diplomat Luděk Moravec, kteří vám zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma.

Záznam z webináře