Saúdská Arábie a Omán – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Rijádu o příležitostech pro české firmy v Saúdské Arábii a Ománu. Webinář se bude konat v úterý 10. listopadu 2020 od 14:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo ve spolupráci s velvyslanectvím České republiky v Rijádu webinář pro české firmy a podnikatele, který se bude konat v úterý 10. listopadu 2020 od 14:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomičtí diplomaté Vojtěch Hromek a Roman Plevák a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru v Saúdské Arábii a Ománu.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma.

Záznam z webináře