Spojené arabské emiráty – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci se zastupitelským úřadem v Abú Dhabí vás zve na webinář k exportním příležitostem pro české firmy ve Spojených arabských emirátech, který se uskuteční ve středu 30. září od 10:00 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo další webinář s ekonomickým diplomatem ze zastupitelského úřadu v Abú Dhabí, Danielem Blažkovcem. Webinář proběhne ve středu 30. září 2020 od 10:00 hodin SELČ.

V rámci webináře vám ekonomický diplomat zprostředkuje informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a samozřejmě také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru. V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento seminář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského porstředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky v místě. Zástupcem, jehož úkolem je pomoci českým firmám v expanzi na daný trh.

Účast je zdarma.

Záznam z webináře