Rumunsko – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás ve spolupráci se zastupitelským úřadem v Bukurešti připravilo k 15. 9. 2020 od 14:00 SEČ další ze série webinářů, který bude především o příležitostech pro české firmy v Rumunsku.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo další webinář s ekonomickým diplomatem ze zastupitelského úřadu v Bukurešti, Rudolfem Opatřilem. Webinář se bude konat 15. září 2020 od 14:00 hodin SEČ. 

V rámci webináře vám ekonomický diplomat zprostředkuje informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a samozřejmě také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru. V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země.

Doporučujeme vám proto, využít tento seminář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského porstředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky v místě. Zástupcem, jehož úkolem je pomoci českým firmám v expanzi na daný trh.

Registrace zde.