Litva, Lotyšsko, Estonsko – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickými diplomaty českých ambasád ve Vilniusu, Rize a Tallinu o příležitostech pro české firmy. Webinář se bude konat ve čtvrtek 21. ledna 2021 ve 14:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Litvě, Lotyšsku a Estonsku, který se bude konat ve čtvrtek 21. ledna 2021 ve 14:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomičtí diplomaté českého velvyslanectví ve Vilniusu Tomáš Vostrý, v Rize Marta Hušková a Tallinu Magdaléna Kramperová a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře