Webinář o nové službě pro podnikatele – „Obchodní cesty“

Náměstek ministra zahraničních věcí České republiky Martin Tlapa Vás zve ke sledování webináře, během kterého představí novou službu Ministerstva zahraničních věcí ČR pro podnikatele „Obchodní cesty“. Webinář se bude konat ve čtvrtek 5. listopadu 2020 od 14:00 hodin SEČ.

 

Foto: Shutterstock

Celosvětová omezení cestování související s bojem proti šíření nemoci Covid-19 značně komplikují mezinárodní obchod a ohrožují české firmy a podnikatele. Návštěvy obchodních partnerů, sjednávání nových zakázek v zahraniční nebo příjezdy zahraničních partnerů do České republiky ze zemí, odkud to v současné době není možné, jsou v důsledku pandemických opatření přijatých jednotlivými státy aktuálně velmi omezené.

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky proto spustilo novou bezplatnou službu Obchodní cesty, která pomůže českým firmám tyto situace řešit.

Během webináře, který se uskuteční ve čtvrtek 5. listopadu 2020 od 14:00 hodin SEČ Vás náměstek ministra zahraničních věcí České republiky Martin Tlapa seznámí se službou a modelovými situacemi jejího využití.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Registrace