Kanada – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Ottawě, Janem Kubačkou a generálního konzulátu ČR v Torontu, Davidem Müllerem o příležitostech pro české firmy na kanadském trhu. Webinář se bude konat ve středu 2. prosince 2020 od 15:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Kanadě, který se bude konat ve středu 2. prosince 2020 od 15:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomičtí diplomaté české ambasády v Ottawě a generálního konzulátu v Torontu, Jan Kubačka a David Müller a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře