Finsko – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickou specialistkou velvyslanectví České republiky v Helsinkách o příležitostech pro české firmy ve Finsku. Webinář se bude konat ve čtvrtek 4. února 2021 ve 14:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem ve Finsku, který se bude konat ve čtvrtek 4. února 2021 ve 14:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomická specialistka české ambasády v Helsinkách Jana Arhio a zprostředkuje vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Registrace