SEMINÁŘ: PODNIKATELSKÉ PŘÍLEŽITOSTI PRO ČESKÉ FIRMY NA TRZÍCH SRBSKA, ALBÁNIE A SEVERNÍ MAKEDONIE

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou si Vás dovolují pozvat na seminář o aktuálních podnikatelských příležitostech na trzích Srbska, Albánie a Severní Makedonie.

Foto: Shutterstock

Seminář proběhne ve dvou termínech, a to konkrétně v úterý 6. února 2024 od 10 hodin v Černínském paláci v Praze a ve středu 7. února 2024 od 10 hodin v Českých Budějovicích v sídle Jihočeské hospodářské komory.

Příležitosti v podnikání budou v obou termínech prezentovat Pavel Daněk, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Bělehradu, Petr Vlk, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Tiraně a David Černohorský, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR ve Skopje. Účastníkům konference představí aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. Součástí obou seminářů budou pro zájemce z řad firem probíhat také krátké individuální konzultace s ekonomickými diplomaty.

Na oba semináře je nutná registrace předem. Na pražský seminář se registrujte na e-mailu AkceOED@mzv.gov.cz, do Českých Budějovic zasílejte registrace na e-mailovou adresu kucerova@jhk.cz.

Těšíme se na vaši účast.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět