Severní Afrika se zaměřením na Maroko, Alžírsko a Egypt – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickými diplomaty českých ambasád v Rabatu, Alžíru a Káhiře o příležitostech pro české firmy. Webinář se bude konat ve středu 21. října 2020 od 10:00 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo ve spolupráci s českými ambasádami v Maroku, Alžírsku a Egyptě webinář, který se bude konat v středu 21. října 2020 od 10:00 hodin SELČ. 

Na webináři vystoupí ekonomický diplomat v Rabatu Jan Hladík, ekonomická diplomatka v Alžíru Alena Štojdlová a ekonomická diplomatka v Káhiře Ludmila Leškovská a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma.

Záznam z webináře