SEMINÁŘ: PODNIKATELSKÉ PŘÍLEŽITOSTI PRO ČESKÉ FIRMY NA TRZÍCH ŠPANĚLSKA A PORTUGALSKA

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno si Vás dovolují pozvat na seminář o aktuálních podnikatelských příležitostech na trzích Španělska a Portugalska.

Foto: Shutterstock

Seminář proběhne ve dvou termínech, a to konkrétně ve středu 3. dubna 2024 od 10 hodin v Černínském paláci v Praze a ve čtvrtek 4. dubna 2024 od 11 hodin v Brně v sídle Regionální hospodářské komory.

Příležitosti v podnikání budou v obou termínech prezentovat Zuzana Hlavičková, ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Madridu a Kateřina Bocianová, ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Lisabonu. Účastníkům konference představí aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. Součástí obou seminářů budou pro zájemce z řad firem probíhat také krátké individuální konzultace.

Na oba semináře je nutná registrace předem. Na pražský seminář se registrujte na e-mailu AkceOED@mzv.gov.cz, do Brna zasílejte registrace na e-mailovou adresu martinkova@rhkbrno.cz.

Těšíme se na vaši účast.

 

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět