SEMINÁŘ O OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH V NĚMECKU, RAKOUSKU A ŠVÝCARSKU

Odbor ekonomicko-vědecké diplomacie Ministerstva zahraničních věcí si Vás dovoluje pozvat na seminář o aktuálních obchodních a podnikatelských příležitostech pro české firmy v Německu, Rakousku a Švýcarsku, který se uskuteční ve středu 31. 1. 2024 od 10:00 v Černínském paláci v Praze. 

Foto: Shutterstock

Na semináři vystoupí s informacemi o německém trhu Ondřej Karas, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Berlíně. Příležitosti na rakouském trhu představí Robert Otepka, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR ve Vídni a švýcarský obchodní trh Vám představí Zdeněk Eliáš, asistent pro ekonomickou diplomacii na Velvyslanectví ČR v Bernu. 

Účastníkům semináře budou prezentovat aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. 

O den dříve 30. 1. proběhne seminář ke stejnému tématu v Chebu ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Karlovarského kraje. Po skončení prezentací v Praze i Chebu proběhnou pro zájemce z řad firem individuální konzultace se všemi ekonomickými diplomaty.

Na seminář do Prahy se registrujte na emailu: AkceOED@mzv.cz. Na seminář do Chebu se registrujte na emailu: info@khkkk.cz.

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro Německo, Rakousko a Švýcarsko

Konkrétní sektorové příležitosti přibližuje publikace Mapa globálních oborových příležitostí 2023/2024 dostupná na mzv.publi.cz.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět