SEMINÁŘ O OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH V MALAJSII A VIETNAMU

Odbor ekonomicko-vědecké diplomacie Ministerstva zahraničních věcí si Vás dovoluje pozvat na seminář o aktuálních obchodních a podnikatelských příležitostech pro české firmy v Malajsii a Vietnamu, který se uskuteční ve středu 8. 11. 2023 od 10:00 v Černínském paláci v Praze. 

Foto: Shutterstock

Na semináři vystoupí s informacemi o vietnamském trhu Nikola Sichlerová, ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Hanoji. Příležitosti na malajském trhu představí online Milan Dostál, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Kuala Lumpur.

Účastníkům semináře budou prezentovat aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. 

O den později 9. 11. proběhne seminář ke stejnému tématu v Olomouci ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Olomouckého kraje. Po skončení prezentací v Praze i Olomouci proběhnou pro zájemce z řad firem individuální konzultace s Nikolou Sichlerovou.

Na seminář do Prahy se registrujte na emailu: AkceOED@mzv.cz. Na seminář do Olomouce se registrujte na emailu: janeckova@khkok.cz.

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro Malajsii a Vietnam.

Konkrétní sektorové příležitosti přibližuje publikace Mapa globálních oborových příležitostí 2023/2024 dostupná na mzv.publi.cz.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět