SEMINÁŘ O OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH V DÁNSKU, FINSKU, NORSKU A ŠVÉDSKU 

Odbor ekonomicko-vědecké diplomacie Ministerstva zahraničních věcí si Vás dovoluje pozvat na seminář o aktuálních obchodních a podnikatelských příležitostech pro české firmy v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku, který se uskuteční v úterý 26. 9. 2023 od 10:00 v Černínském paláci v Praze. 

 

Foto: Shutterstock

Na semináři vystoupí s informacemi o finském a švédském trhu Daniel Horák, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Helsinkách a Martin Bašta, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR ve Stockholmu. Příležitosti na dánském a norském trhu představí online Oto Weniger, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Kodani a Ondřej Fiala, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Oslu. 

Účastníkům semináře budou prezentovat aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. 

O den později 27. 9. 2023 proběhne od 9:00 hodin seminář ke stejnému tématu v Ostravě ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Moravskoslezského kraje. Po skončení prezentací v Praze i Ostravě proběhnou pro zájemce z řad firem individuální konzultace s Danielem Horákem a Martinem Baštou.

Na seminář do Prahy se registrujte na emailu: AkceOED@mzv.cz. Na seminář do Ostravy se registrujte na tomto kontaktu: Marcela Vontor – m.vontor@khkmsk.cz.

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro DánskoFinsko, Norsko a Švédsko.

 Konkrétní sektorové příležitosti přibližuje publikace Mapa globálních oborových příležitostí 2023/2024 dostupná na mzv.publi.cz.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět