SEMINÁŘ: JAK USPĚT NA ŠPANĚLSKÉM TRHU

Odbor ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou Vás zvou na semináře o příležitostech pro české firmy ve Španělsku.

Foto: Shutterstock

Semináře se uskuteční ve dvou termínech, a to v úterý 12. 4. v 13:30 v prostorách Jihočeské hospodářské komory v Českých Budějovicích a ve středu 13. 4. od 10:00 v Zrcadlovém salónku Černínského paláce v Praze.

Na obou seminářích vystoupí se svou prezentací k podnikatelským příležitostem ve Španělsku paní Daniela Čapková, ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Madridu. Na pražském semináři přednese úvodní slovo Marek Svoboda, ředitel Odboru ekonomické diplomacie MZV ČR. O praktické zkušenosti se poté podělí Radek Jakubský, viceprezident Hospodářské komory a jednatel společnosti PROMA REHA. 

Seminář v Českých Budějovicích zahájí Šárka Bělohlavová, krajská exportní specialistka z Jihočeské hospodářské komory. Za Ministerstvo zahraničních věcí vystoupí s úvodním slovem Marek Pyszko, hlavní ekonom MZV ČR.

Na obě akce je předem nutná registrace. Na seminář v Praze je možno se registrovat na adrese AkceOED@mzv.cz. Na seminář v Českých Budějovicích se registrujte zde.

Po skončení obou seminářů budou mít účastníci možnost individuálních konzultací s ekonomickou diplomatkou Danielou Čapkovou.

Kapacita na obou seminářích je omezena. Účast je zdarma.

Prezentace – Jak uspět na španělském trhu

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět