POZVÁNKA NA LETECKÝ A OBRANNÝ VELETRH FIDAE 2022 V SANTIAGU DE CHILE

Velvyslanectví České republiky společně se zahraniční kanceláří CzechTrade v Santiagu de Chile zvou české firmy ke společné účasti na mezinárodním leteckém a obranném veletrhu FIDAE 2022, který se uskuteční v Santiagu ve dnech 4. až 10. dubna 2022.

Foto: Shutterstock

FIDAE 2022 je nejvýznamnějším mezinárodním veletrhem letecké, kosmické, vojenské a obranné techniky, který se koná v Jižní Americe. Je pravidelně navštěvován odborníky a vojenskými i civilními autoritami nejen z Chile a dalších zemí Latinské Ameriky a Karibiku, ale i z celého světa. Veletrh je dále zaměřen na policii a civilní bezpečnostní agentury, vybavení letišť a zajištění jejich provozu. Více informací o veletrhu naleznete na www.fidae.cl

Velvyslanectví ČR a CzechTrade ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR podporují firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery. Společná expozice pod hlavičkou České republiky umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek.

Bližší informace o možnosti účasti na veletrhu lze získat na jan_janda@mzv.cz nebo jiri.jilek@czechtrade.cz.

Jan Janda, vedoucí obchodně-ekonomického úseku v Santiagu de Chile

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět