OBCHODNÍ FÓRUM VE RWANDĚ

Ve dnech 26. 6. – 27. 6. se v hlavním městě Kigali uskuteční Obchodní fórum. Akce je určena pro všechny evropské firmy, které mají zájem získat více informací o možnostech investic a obchodu. Rwanda je součástí Východo-afrického společenství (EAC) a může tak být pro české firmy vstupní branou do celého regionu. 

Rwanda je rychle rostoucí vnitrozemská ekonomika, která má velmi dynamické obchodní prostředí a pro české firmy nabízí zajímavé možnosti spolupráce a obchodu. Účelem obchodního fóra je tak upevnit obchodní vztahy mezi EU a Rwandou, především v sektorech s největším potenciálem jako jsou například: Zemědělství (Agribusiness), důlní průmysl, zdravotnictví a farmaceutický sektor, zelená a obnovitelná energetika. 

Obchodní fórum je otevřené pro všechny evropské firmy, které mají zájem získat více informací o možnostech investic a obchodu, seznámit se s klíčovými partnery a prostředím ve Rwandě. 

V případě zájmu o účast kontaktujte ekonomickou diplomatku Martu Annu Ledgard z velvyslanectví v Nairobi na e-mailové adrese marta_ledgard@mzv.cz.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět