MÜSİAD EXPO TRADE FAIR 2022 V ISTANBULU

České firmy mají možnost registrovat se na 19. ročník veletrhu MÜSİAD EXPO 2022, který se uskuteční v Istanbulu ve dnech 2. – 5. listopadu 2022. Akce se bude konat ve veletržním centru TÜYAP. Veletrh je zajímavou příležitostí pro navázání nových obchodních kontaktů pro společnosti v mnoha odvětvích, například stavebnictví, cestovním ruchu, zdravotnictví, potravinářství a výživě, chovatelství, strojírenství, kovovýrobě, automobilovém průmyslu, chemickém průmyslu, energetice, technologické informatice, službách a textilním průmyslu.

Foto: http://www.musiadexpo.com/ 

MÜSİAD je organizace, která má více než 12 000 členů doma i v zahraničí, zastupuje 60 000 podniků, zaměstnává přibližně 1 800 000 lidí, má 83 kontaktních míst v Turecku. Poskytuje služby v 81 různých zemích, celkem 164 míst, sděluje svá doporučení veřejným institucím a organizacím na místě. Obecné informace o veletrhu naleznete na tomto odkazu http://www.musiadexpo.com/en/ .

V rámci veletrhu budou dne 4. listopadu 2022 pořádána organizovaná bilaterální jednání s tureckými společnostmi, ve veletržním centru TÜYAP. Seznamy společností nebo účastníků budou předány Ministerstvu obchodu Turecka. Po procesu hodnocení budou určeny schválené firmy a účastníci, kteří budou zařazeni do nákupních misí, a bude jim odpovězeno do jednoho měsíce.

18. ročníku veletrhu MÜSİAD EXPO 2020 se zúčastnil i J. E. Recep Tayyip Erdoğan, prezident Turecké republiky, dále více než 15 000 podnikatelů ze 125 zemí a více než 2000 vystavovatelů z 25 zemí. Mezi dalšími návštěvníky bylo mnoho zástupců národního i mezinárodního tisku, vysokých úředníků a akademiků.

V rámci nákupní mise budou schváleným podnikatelům Ministerstvem obchodu Turecka hrazeny náklady na ubytování na 3 noci v hotelu TÜYAP Palas, vnitrostátní transfer (letiště – hotel, hotel – letiště) a účastnické programy na MÜSİAD EXPO.

Neschválené společnosti a účastníci mohou navštívit veletrh MÜSİAD EXPO 2022 jako běžní návštěvníci, přičemž mohou využít výhodných cen za ubytování a dalších.

Společnosti, které se chtějí zúčastnit veletrhu MÜSİAD EXPO 2022 vyplní přihlášku přes níže uvedený odkaz:

Please click for the application

V případě dalších dotazů, kontaktujte obchodní oddělení GK ČR v Istanbulu na emailu: rene_danek@mzv.cz

René Daněk, ekonomický diplomat, Generální konzulát ČR v Istanbulu

Jakub Dluhosch, asistent ekonomického úseku, Generální konzulát ČR v Istanbulu

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět