MISE TĚŽAŘSKÉHO PRŮMYSLU V INDONÉSII 2022

Ve dnech 22. až 26. března 2022 se v gesci Velvyslanectví České republiky v Jakartě uskuteční mise PROPED českého těžařského průmyslu vedená odborníky z řad Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Foto: Shutterstock

Neoddiskutovatelný nerostný potenciál jihovýchodní Asie vyžaduje nové investory a dodavatele těžké techniky i řady prospekčních metod se zřetelem indonéské vlády na rozvoj zpracovatelského průmyslu nerostných surovin.

Přibližně 4 denní podnikatelská mise vedená zástupcem Odboru surovinové politiky MPO ČR zrealizuje jednání k otázkám dobré praxe v oblasti těžby na aktuální témata (rekultivace těžebních ložisek, kritické suroviny, těžba uhlí a identifikace nových surovinových zdrojů) s možností prezentace jednotlivých obchodních subjektů. Ve spolupráci s místní těžařskou asociací bude uspořádán B2B seminář. A následně se české firmy budou moci zúčastnit veletrhu se zaměřením na těžbu a těžební techniku CON-MINE, který tou dobou bude v Jakartě probíhat. Do programu bude případně zařazen i field trip.

Zájemci o účast na misi se mohou registrovat prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu ČR – Odboru surovinové politiky zasláním e-mailu na bomberovic@mpo.cz či reif@mpo.cz.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět