MEZINÁRODNÍ VELETRH CASPIAN AGRO 2023 V BAKU 

Caspian Agro, největší zemědělský veletrh na Jižním Kavkaze, se koná v Baku 17. – 19. května 2023. Jedná se již o 16. ročník této úspěšné výstavy, která je navíc propojena s 28. ročníkem mezinárodního potravinářského veletrhu InterFood Azerbaijan.

Foto: Caspian Agro

Projekt je zacílen na podporu vstupu menších a střední zemědělských firem na ázerbájdžánský, jihokavkazský a středoasijský trh a umožňuje seznámení s aktuálními trendy v agrární oblasti v regionu.

Pro zájemce z řad českých podnikatelů zajistí Velvyslanectví České republiky v Baku zázemí pro účast na společném českém stánku. Z prostředků projektu na podporu ekonomické diplomacie budou hrazeny společné výdaje, jimiž jsou: pronájem výstavní plochy a registrační poplatek, stavba stánku včetně jeho vybavení, reklamních polepů stánku, katalogy a doprava v místě. Předpokládaná celková plocha stánku bude cca 40 m².

Vyplněnou přihlášku k účasti (viz. příloha) zašlete nejpozději do 3. února 2023 přímo obchodně-ekonomickému úseku Velvyslanectví České republiky v Baku (klara_zeldova@mzv.cz) a v kopii zástupci Ministerstva zemědělství ČR (lukas.hercik@mze.cz). Veškeré informace budou současně zveřejněny také na webu Ministerstva zemědělství ČR.

Mezi oficiální partnery patří Ministerstvo zemědělství ÁzerbájdžánuAgentura pro rozvoj malých a středních podnikůAZPROMO nebo Agentura pro potravinovou bezpečnost. 

Přihláška

Upozornění

Finální rozhodnutí o konání oficiální účasti bude učiněno na základě dostatečného zájmu firem. V případě velkého zájmu je konečný výběr účastníků ponechán na Ministerstvu zemědělství ČR.

 

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět