Malajsie a Indonésie – webinář o příležitostech pro české firmy

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky pro vás připravilo webinář s ekonomickými diplomaty českých ambasád v Malajsii a Indonésii, který se uskuteční ve čtvrtek 18. února 2021 v 9:00 hodin SEČ. 

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Malajsii a Indonésii, který se bude konat ve čtvrtek 18. února 2021 v 9:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomičtí diplomaté české ambasády v Kuala Lumpur, Renata Brandstätterová a Lenka Tomanová a v Jakartě, Jakub Černý a zprostředkují Vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pademií.

Pandemie covid-19 způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení. 

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře