KULATÝ STŮL: VĚDECKO-VÝZKUMNÁ SPOLUPRÁCE VE ŠVÉDSKU, ŠVÝCARSKU A IZRAELI

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Podnikatelským a inovačním centrem hl. města Prahy a Technologickým inovačním centrem Zlín si Vás dovolují pozvat na seminář o možnostech vědecko-výzkumné spolupráce ve Švédsku, Švýcarsku a Izraeli.

Foto: Shutterstock

Kulatý stůl proběhne ve dvou termínech, a to v pondělí 15. dubna 2024 od 10 hodin v prostorách Podnikatelského a inovačního centra hl. m. Prahy (Škodův palác, Charvátova 6, 110 00 Nové Město) a v úterý 16. dubna 2024 od 10 hodin v Technologickém inovačním centru Zlín (Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín 1).

Kulatý stůl je primárně určen pro výzkumná střediska, akademické instituce a inovační a technologické firmy se zájmem o vývoz produktů, služeb a know-how na zahraniční trhy.

Nástroje vědecké diplomacie a možnosti zapojení do vědecko-výzkumné spolupráce v těchto zemích budou v obou termínech prezentovat Martin Bašta, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR ve Stockholmu, Zdeněk Eliáš, ekonomický specialista Velvyslanectví ČR v Bernu a online se připojí Lukáš Přibyl, vědecký diplomat Velvyslanectví ČR v Tel Avivu.

Na obou akcích vystoupí s krátkým příspěvkem i zástupci oddělení vědecké diplomacie Ministerstva zahraničních. Součástí obou kulatých stolů budou pro zájemce z řad účastníků taktéž probíhat krátké individuální konzultace s ekonomickými diplomaty po skončení prezentací.

Na oba kulaté stoly je nutná registrace předem. Na pražský termín se registrujte na e-mailu AkceOED@mzv.gov.cz, do Zlína zasílejte registrace na e-mailovou adresu lavrovicova@ticzlin.cz.

Pozvánku na zlínský kulatý stůl naleznete zde.

Účast na akcích je zdarma, kapacita je omezena.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět