KRAJSKÁ EXPORTNÍ KONFERENCE V BRNĚ

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí České republiky si Vás dovoluje pozvat na další ze série tzv. Krajských exportních konferencí (dále jen KEK), která se uskuteční 3. října 2022 od 11:00 na RHK Brno jako součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu.

Konference se koná ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR, Ministerstvem zahraničních věcí ČR, Českou exportní bankou, Exportní garanční a pojišťovací společností, KHK JM a dalšími partnery.

Tato akce Vám nabídne zajímavé informace k tématům jako jsou vývoj světové ekonomiky ve světle regionálních konfliktů, možnosti uplatnění českých exportérů, mezinárodní tendry a jak se na ně připravit, ale také služby a informace pro podporu obchodních a investičních aktivit českých firem na zahraničních trzích, novinky v oblasti strukturovaného financování a akvizic, aktuality z oblasti pojištění.

Za Ministerstvo zahraničních věcí ČR na konferenci vystoupí pan Tomáš Píša, zvláštní zmocněnec pro vnější ekonomické vztahy MZV ČR. 

PROGRAM

Registrace
Podrobnější program s informacemi a přihláškou naleznete zde
 
Kontaktní osoba: Oto Hrdlička, vedoucí oddělení vnějších vztahů, Regionální hospodářská komora Brno

Přihlášení přes email: hrdlicka@rhkbrno.cz 

 

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět