KONZULTACE S EKONOMICKÝMI DIPLOMATY A VEDOUCÍMI ZAHRANIČNÍCH KANCELÁŘÍ CZECHTRADE A CZECHINVEST 2023

Je nám potěšením vás pozvat na konzultace s ekonomickými, vědeckými a zemědělskými diplomaty a vedoucími zahraničních kanceláří CzechTrade a CzechInvest. Konzultace jsou součástí programu každoroční porady ekonomických, vědeckých a zemědělských diplomatů, vedoucích zahraničních kanceláří CzechTrade a zahraničních zastoupení CzechInvest, která proběhne 26. – 30. června 2023 v Černínském paláci a v PVA EXPO Praha Letňany. Organizací byl i v letošním roce opět pověřen Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem zahraničních věcí ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství, agenturou CzechTrade a dalšími institucemi Svaz průmyslu a dopravy ČR.  

Foto: https://www.spcr.cz/

Konzultace s firmami budou probíhat v PVA EXPO PRAHA Letňany (HALA 1), Beranových 667, Praha 9 ve dnech 29. a 30. června od 8:30 do 16:30 hodin. Délka jedné konzultace bude 20 minut. Počet konzultací pro 1 firmu je omezen na 10. Prosíme, vyberte při registraci max. 10 pro Vás prioritních zemí či konzultačních stolků dalších subjektů. Účast na konzultacích je zdarma.

K dispozici pro jednání Vám budou kromě ekonomických, vědeckých a zemědělských diplomatů, vedoucích zahraničních kanceláří CzechTrade, také zástupci zahraničních zastoupení CzechInvestu (Japonsko, Kanada, Korejská republika, Německo, USA, Velká Británie), České podnikatelské reprezentace v Bruselu (CEBRE) a Klientského centra pro export. Nebude chybět ani konzultační stolek Design Centra CzechTrade, České exportní banky (ČEB), Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP), Agentury pro podnikání a inovace, Úřadu pro průmyslové vlastnictví a Klientského centra pro export. V reakci na současné dění bude letos možnost konzultovat s odborníky z MPO u stolku „Ukrajina – poválečná rekonstrukce“.

REGISTRACE NA KONZULTACE

  • Registrujte se prosím přes on-line formulář do 16. června 2023. Harmonogram schůzek Vám zašleme nejpozději 26. června. Pokud víte o časovém úseku, kdy byste se nemohli konzultací zúčastnit, uveďte tuto informaci do poznámky v registraci.

POTŘEBUJETE VĚDĚT VÍC?

Nikdy jste na této akci nebyli? Minulý rok jsme exportérům domluvili za dva dny přes 2 000 schůzek s ekonomickými diplomaty a zástupci CzechTrade z celého světa. 

Těšíme se na setkání s Vámi!

Martina Kaderová, Odbor ekonomicko-vědecké diplomacie, MZV ČR

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět