KANADA A USA (CHICAGO) – EXPORTNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ČESKÉ FIRMY

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou v Českých Budějovicích si Vás dovolují pozvat na seminář o aktuálních podnikatelských příležitostech na trzích Kanady a USA.

Foto: Shutterstock

Seminář proběhne ve dvou termínech, a to konkrétně v úterý 5. prosince 2023 od 14 hodin v Černínském paláci v Praze a o den později, tedy 6. prosince 2023 od 14 hodin v sídle Jihočeské hospodářské komory v Českých Budějovicích (Husova třída 9, 370 01 České Budějovice).

Severní Amerika patří mezi nejatraktivnější destinace pro české firmy. Příležitosti v podnikání budou v obou termínech prezentovat Jan Kubačka, ekonomický diplomat z Velvyslanectví ČR v Ottawě a Monika Bokšová, ekonomická diplomatka z Generálního konzulátu ČR v Chicagu. Online se připojí Eva Libs Bartoňová, ekonomická diplomatka z Generálního konzulátu v Torontu.

Dozvíte se o aktuálních podmínkách vstupu na severoamerické trhy, nejperspektivnějších sektorech či plánovaných projektech. Semináře zahájí Marek Svoboda, ředitel Odboru ekonomicko-vědecké diplomacie MZV ČR. Pro zájemce z řad firem budou probíhat také individuální konzultace s ekonomickými diplomaty.

Na seminář v Praze je nutná rezervace předem na emailové adrese AkceOED@mzv.cz. Na seminář v Českých Budějovicích se registrujte na e-mailové adrese kucerova@jhk.cz

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro Kanadu a USA.

Konkrétní sektorové příležitosti přibližuje publikace Mapa globálních oborových příležitostí 2023/2024 dostupná na mzv.publi.cz.

 

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět