SEMINÁŘ: JAK SE PROSADIT NA TRZÍCH SAÚDSKÉ ARÁBIE A SPOJENÝCH ARABSKÝCH EMIRÁTŮ

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno si Vás dovolují pozvat na seminář o aktuálních obchodních příležitostech na trzích Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů.

Foto: Shutterstock

Seminář proběhne ve dvou termínech, a to konkrétně v pondělí 19. února 2024 od 11 hodin v prostorách RHK Brno (Výstaviště 569/3, 603 00 Brno) a v úterý 20. února 2024 od 10 hodin v Černínském paláci v Praze.

Obchodní příležitosti a perspektivní sektory na těchto dvou blízkovýchodních trzích budou v obou termínech prezentovat Petr Pospíšil, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Rijádu a Jakub Jaroš, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Účastníkům semináře budou prezentovat aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. Na obou seminářích vystoupí s krátkým příspěvkem i zástupce Komerční banky s možnostmi financování exportu. Součástí obou seminářů budou pro zájemce z řad firem taktéž probíhat také krátké individuální konzultace s ekonomickými diplomaty.

Na oba semináře je nutná registrace předem. Na pražský seminář se registrujte na e-mailu AkceOED@mzv.gov.cz, do Brna zasílejte registrace na e-mailovou adresu martinkova@rhkbrno.cz.

Více informací k brněnskému semináři naleznete zde.

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro Saúdskou Arábii a Spojené arabské emiráty

Konkrétní sektorové příležitosti přibližuje publikace Mapa globálních oborových příležitostí 2023/2024 dostupná na mzv.publi.cz.

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět