Webinář o příležitostech pro české firmy v Gruzii a Arménii

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje webinář s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Gruzii a Arménii o obchodních příležitostech pro české firmy. Webinář se bude konat ve středu 28. dubna 2021 ve 14:00 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Gruzii a Arménii, který se bude konat ve  středu 28. dubna 2021 ve 14:00 hodin SELČ. 

Na webináři vystoupí ekonomické diplomatky českých ambasád ve Tbilisi a Jerevanu, Jana Gašparíková a Sabina Nováková, a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií covid-19.

Pandemie způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení. 

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře