Malajsie – online individuální konzultace s ekonomickými diplomatkami

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje on-line indviduální konzultace pro české firmy a podnikatele s ekonomickými diplomatkami velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur. Konzultace proběhnou ve čtvrtek 15. října 2020 od 14 – 17 hodin SELČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje ve čtvrtek 15. října 2020 mezi 14:00 – 17:00 hod SELČ on-line individuální konzultace s ekonomickými diplomatkami velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur, Lenkou Tomanovou a Renatou Brandstätterovou.

On-line konzultace nabízejí zástupcům českých firem možnost individuálního on-line jednání s ekonomickými diplomaty v dané zemi, získání informací o aktuálních exportních příležitostech, podmínkách vstupu na trh anebo možnostech expanze obchodních či investičních aktivit v příslušné zemi.

Na on-line konzultaci je možné se rezervovat prostřednictvím odkazu níže, kde si můžete vybrat z nabízených volných časů. Po registraci obdržíte potvrzení registrace a následně odkaz, díky kterému se budete moci v příslušný den a čas spojit s ekonomickým diplomatem. Délka konzultace je 30 minut.

Vytvořit rezervaci

Kontaktní osoba: Michaela Koletová (michaela_koletova@mzv.cz).