ČESKO – TCHAJWANSKÉ TECHNOLOGICKÉ INVESTIČNÍ FÓRUM

Rádi bychom Vás pozvali na Česko-tchajwanské technologické investiční fórum, které se bude konat ve čtvrtek 13. 4. 2023 v prostorách Ministerstva zahraničních věcí ČR. Účastníci se budou moci seznámit se zástupci investičního a úvěrového fondu pro země střední a východní Evropy a představit jim své projekty.

Foto: Shutterstock

Na fóru budou představeny tchajwanský investiční fond pro země střední a východní Evropy (CEE Investment Fund) a tchajwanský úvěrový fond pro země střední a východní Evropy. O zmiňovaných fondech jsme psali více zde. Ambicí obou fondů je podpořit průmyslovou, inovační a obchodní spolupráci mezi Tchaj-wanem a zeměmi střední a východní Evropy.

Rádi bychom umožnili představení inovativních českých firem či startupů těmto fondům, resp. jejich spravujícím společnostem. Perspektivní oblasti ke spolupráci jsou: biotechnologie, letecký a vesmírný průmysl, informační a komunikační technologie (zahrnuje: AI, kyberbezpečnost, fintech, software pro smart city, e-mobility, cloudové technologie atp.), cirkulární ekonomika.

Věříme, že uvedená akce by mohla být pro české firmy ideální příležitostí pro prezentaci svých projektů s potenciálem nalezení partnerů na Tchaj-wanu.

V příloze k této zprávě naleznete pozvánku na akci. V případě zájmu o účast, prosím vyplňte přiložený registrační formulář a zašlete jej na emailovou adresu: marino_radacic@mzv.cz.

Pozvanka_CZ_TW

CZ_TW_Registration_form

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět