Česko-rumunský matchmakingový seminář zaměřený na oblast smart technologií v Bukurešti

Velvyslanectví České republiky v Bukurešti pořádá matchmakingový seminář pro české výrobce z oblasti smart technologií. Seminář financuje Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR z programu PROPED (projekty na podporu ekonomické diplomacie). Akce se uskuteční v úterý 28. května 2019 od 10:00 hod. do 14:00 hod. v prostorách hotelu Capitol v centru Bukurešti, Calea Victoriei 29.

Foto: Shutterstock

V rámci semináře proběhnou prezentace českých účastníků a po pracovním obědě dvoustranná B2B a B2G jednání. Z rumunské strany budou na seminář pozváni odborníci z veřejné správy, smart manažeři, primátoři a starostové měst a jejich odborní poradci, zástupci klastrů a sdružení pro smart technologie a další dle požadavku české účastnické firmy.

Cílem projektu je přispět k rozvoji spolupráce mezi českými výrobci a odběrateli v Rumunsku a zviditelnit potenciál a know-how českých výrobců v zemi, která je jedním z nejatraktivnějších trhů v jihovýchodní Evropě.

Zájemci o prezentaci na semináři mohou kontaktovat velvyslanectví České republiky v Bukurešti na adrese commerce_bucharest@mzv.cz (kontaktní osobou je paní Anca Marinescu, anca-emilia_marinescu@mzv.cz).

Jednacím jazykem je angličtina a účast na akci je bezplatná. Účast je možná jakoukoli formou, tzn. vysláním zástupce z České republiky, zástupce z Rumunska nebo formou katalogové prezentace.

 

 

Díky našim firmám o nás ví celý svět