Pozvánka na živý přenos ze slavnostního založení Centra česko-izraelských inovací a partnerství

 

Zveme vás ke sledování živého přenosu ze slavnostního založení Centra česko-izraelských inovací a partnerství, které se uskuteční ve čtvrtek 20. května 2021 od 9:00 do 11:00 hodin v BEA Olomouc. Akci zahájí ministr zahraničních věcí České republiky Jakub Kulhánek a generální ředitelka ISERD – The Israel-EU R&D Nili Shalev.

Foto: Shutterstock

Centrum vytváří platformu pro spolupráci českých a izraelských subjektů při transferu know-how a rozvoji inovací pro oblast moderní zdravotní péče. Navazuje svým zaměřením i strukturou partnerů a podporovatelů na olomoucké Česko-izraelské inovační dny Smart Healthcare. Významným faktorem pro založení centra v Olomouci je znalostní a inovační zázemí BEA Olomouc, Fakultní nemocnice Olomouc a zdravotních fakult Univerzity Palackého v Olomouci.

Činnost centra řídí výkonná rada a dlouhodobý rozvoj zaštiťuje čestná rada, na jejíž práci se podílejí zástupci Ministerstva zdravotnictví, Ministerstva zahraničních věcí, Ministerstva průmyslu a obchodu, Olomouckého kraje a izraelského velvyslanectví.

Pozvánka a odkaz ke sledování živého přenosu