Virtuální obchodní fórum k umělé inteligenci a e-Governance

Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Ministerstvo zahraničních věcí Estonska organizují pro české firmy a podnikatele Virtuální obchodní fórum k umělé inteligenci a e-Governance, které se bude konat v pondělí 12. dubna 2021 v 13:00 hodin SELČ.

 

Foto: MZV

Fórum zahájí ministři zahraničních věcí Estonska a České republiky. Virtuální obchodní fórum chce přispět k posílení obchodních kontaktů mezi oběma zeměmi (B2B) a také mezi privátním a státním sektorem (B2G). Úvodní proslovy pronesou pan Ott Velsberg, který je hlavní datový odborník estonského ministerstva zahraničí a komunikace a také pan Vladimír Dzurilla, ředitel českého úřadu pro digitalizaci NAKIT. Poté proběhnou krátké prezentace vybraných českých a estonských firem.

Registrované české firmy:

CZ.NIC z.s.p.o (Turris), Blindspot.ai, Resistant AI, Ness Czech, Memsource a.s., SEFIRA, Medical Information Technologies, s.r.o., Recombee, s.r.o, O2 Czech Republic – Dataclair.ai, DataSentics

Registrované estonské firmy:

Flowit Estonia OÜ, Ridango AS, CybExer Technologies OÜ, SK ID SOLUTIONS AS, LEVERCODE, Dermtest , Antegenes OÜ, Cognuse Inc.,Leanest OÜ, DriveX

V případě zájmu o B2B schůzku s těmito firmami nás informujte o vašem zájmu nejpozději do čtvrtka 8.4. na marta_ledgard@mzv.cz.

Akce je výbornou možností představit ta nejlepší inovační řešení v oboru e-governance, digitalizace a umělé inteligence a současně propojit firmy z obou zemí v roce, kdy slavíme 100 let vzájemných diplomatických vztahů.

Sledování fóra je zdarma po předchozí registraci.

Registrace