Webinář o příležitostech pro české firmy v Argentině

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo webinář s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Argentině o obchodních příležitostech pro české firmy. Webinář se bude konat ve středu 24. března 2021 ve 14:00 hodin SEČ.

Foto: Shutterstock

Ministerstvo zahraničních věcí připravilo webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Argentině, který se bude konat ve středu 24. března 2021 od 14:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomický diplomat české ambasády v Buenos Aires Radek Hovorka a zprostředkuje vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií Covid-19.

Pandemie covid-19 způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení. 

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.

Záznam z webináře