Česko-emirátské business fórum – výzva k účasti

Velvyslanectví České republiky v Abu Dhabi nabízí českým firmám možnost účasti na společenské akci v rámci pracovní návštěvy ministra životního prostředí Richarda Brabce ve Spojených arabských emirátech, která se bude konat 4.3.2020 od 19.00 v hotelu Radisson Blu Deira.

Foto: Flickr

Nabízíme českým firmám příležitost k navázání nových kontaktů nejen ve SAE, ale celém regionu GCC (Gulf Cooperation Council). Zájemci o účast se mohou přihlásit na e-mailovou adresu daniel_blazkovec@mzv.cz nejpozději do 27.2.2020.

Na akci budou přítomni zástupci českých společností již etablovaných na místním trhu z členské základny Czech Business Council, představitelé Dubajské obchodní a průmyslové komory a zahraničních společností, se kterými bude možné diskutovat o navázání potenciální obchodní spolupráce. Hlavním přínosem pro české společnosti je získání nových kontaktů a praktických informací o aktuálním vývoji obchodního a investičního prostředí ve SAE resp. regionu GCC. Spojené arabské emiráty jsou regionálním centrem Blízkého východu, kde dochází k uzavírání obchodů pro celou oblast Blízkého východu a severní Afriky. O skvělé hospodářské formě svědčí stálý zájem zahraničních investorů o místní trh zejména v souvislosti s konáním světové výstavy EXPO v Dubaji v letošním roce.

Projekt je realizován s finanční podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR v rámci podpory ekonomické diplomacie a organizačně zajištěn ve spolupráci s Czech Business Council Dubai, Svazem průmyslu a dopravy ČR a zahraniční kanceláří CzechTrade v Dubaji.

Daniel Blažkovec, ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí