Setkání s leteckou firmou Embraer

České firmy z leteckého sektoru mají unikátní příležitost se setkat se zástupci letecké společnosti Embraer. Zástupci této firmy ve dnech 12. až 14. 2. 2019 navštíví Českou republiku v rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED. Jedná se o jednoho z největších světových finálních výrobců civilních i vojenských letadel.

Foto: Shutterstock

Ve dnech 12. – 14. února 2019 navštíví Českou republiku v rámci projektu ekonomické diplomacie mise jednoho z největších světových finálních výrobců civilních i vojenských letadel, společnosti Embraer. Pro české firmy je to skvělá obchodní příležitost nabídnout své produkty přímo nákupčím této společnosti. Cílem projektu je podpořit český letecký sektor a propojit české dodavatele s vysokou přidanou hodnotou s koncovým zákazníkem.

Z českých firem je tato příležitost otevřena pro výrobce a subjekty zaměřené na:

1. Obráběné části o délce menší než 1,4 metru (hliník a titan)
2. Kompozitní součásti vyráběné ruční metodou typu „hand-layup“
3. Software a systémy (např. kokpit)
4. Obranný software a systémy
5. Výzkum a vývoj v kompozitech (např. technologie RFI a RTM)
6. Výzkum a vývoj v 3D tisku a Industry 4.0
7. Výzkum a vývoj v odvětví Big Data

Akce se koná ve spolupráci velvyslanectví ČR v Londýně s agenturami CzechTrade a CzechInvest. Podrobnější informace, včetně návodu k registraci zájmu o účast českých subjektů jsou uvedeny na businessinfo.

V případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat obchodní oddělení velvyslanectví ČR v Londýně – ales_opatrny(@)mzv.cz.

 

ministr Tomáš Petříček navštívil firmu Linet